Gjendet një person i pajetë në një kanal, kalimtarët njoftuan policinë. Detajet e para

285
Sigal

Një person është gjetur i pajetë në një kanal në rrugën e Shëngjinit.

Trupi i viktimës është pikasur nga kalimtarë të rastësishëm, të cilët kanë njoftuar policinë.

Sipas të dhënave të para, viktima ende nuk është identifikuar.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për identifikimin e viktimës dhe shkaqet e vdekjes. Dyshimet e para flasin për një vdekje natyrale.