Elbasan/ Sherr me thika mes të rinjve, plagoset 20-vjeçari

308
Sigal

Gjatë një konflikti për motive të dobëta është plagosur me mjet të mprehtë thikë shtetasi A.D., 20 vjeç, banues në Elbasan, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, idetifikinin dhe kapjen e autorit.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë në lagjen “5 Maj” të qytetit të Elbasanit.