Elbasan/ 20 vjeçari vetëvaret me kabllo elektrike

226

Njëi ri nga Elbasani i ka dhënë fund jetës së tij në mënyrë tragjike. 20 vjeçari është vetëvarur në banesën e tij me një kabllo elektrike. Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në fshatin Pajun të Elbasanit. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat në të cilat djali ka kryer aktin por polica ka marrë në pyetje familjarët e tij.