Aksident tek ura e Shkopetit, plagosen 4 persona

578
Aksident pranë urës së Shkopetit ne rrigën Burrel – Milot. Janë plagosur 4 persona ndërkohe që drejt vendit të ngjarjes janë nisur ambulanca dhe policia.
Nuk dihen akoma shkaqet e aksidentit të rëndë.
Sigal