Aksident në Maliq, makina përplas furgonin, përfundon në kanal

22
Sigal

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Vloçisht të Maliqit.

Mësohet se një automjet tip Mercedes ka përplasur një mjet tip fugon dhe më pas ka rënë në kanal.

Sipas policisë nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ndërkohë po punon për të zbardhur rrethanat e aksidentit.