Aksident në Lezhë, makina me targa të Kosovës përplas motorin

454
Një çift bashkëshortës janë përplasur nga një automjet, teksa po udhëtonin me motoçiklete. Burrë e grua janë plagosur dhe janë dërguar menjëherë në urgjencën e spitalit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Shëngjin në lagjen “Sake”. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.
Sigal