Aksident në Fier, makina përplas dy gra në trotuar

379
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit.

Një makinë, në afërsi të parkut të qytetit, ka hipur mbi trotuar duke goditur dy gra.

Sipas njoftimeve paraprake, një nga gratë e aksidentuara ka thyer të dyja këmbët.

Në vendngjarje kanë shkuar makinat e policisë dhe autoambulanca.