Aksident me pasojë vdekjen në Peqin (EMRI)

45

Dy motorë në Peqin janë përplāsur. Për pasojë, një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur rëndë.

Po ashtu, mësohet se personi që ka humbur jetën është 49-vjeçari Ilirian Shabani, ndërsa mbeti i plagosur rëndë drejtuesi i motorit tjetër.