Aksident i rëndë mes dy makinash, dyshohet për viktima

270

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastrës.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa dyshohet se ka një viktimë, sipas News 24.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes ndërsa priten të tjera detaje.

VIJON…