Aksident i çuditshëm, makina përfundon sipër rrethrrotullimit

342

Një aksident i çuditshëm ka ndodhur në orët e fundit në Vlorë.

Drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin duke përfunduar sipër një rrethrrotullimi.

Drejtuesi i mjetit është dërguar me fraktura në spital.

Ndërkohë që policia po punon për të hetuar zbulimin e shkaqeve dhe rrethanave e aksidentit.