30-vjeçarja gjendet e varur në tualetin e shtëpisë në Delvinë

20
Sigal

Një grua, nënë e një fëmije 9 vjeç është gjetur e varur në tualetin e shtëpisë së tyre në fshatin Fushë Vërri në Delvinë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të enjte, ku sipas raportimeve të para, dyshohet se gruaja 30-vjeçare është vetëvarur.

Teuta Kondi është gjetur e pajetë nga vëllai i saj, ndërkohë mësohet se bashkëshorti i saj ka qenë bari me bagëti.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqet e ngjarjes.