Qytetari nxjerr videon : Po vdes, 127 nuk më përgjigjet prej 4 ditësh

155
Sigal

Fatmir Osja, banues në Vukatanë të Shkodrës është ankuar për shkak të papërgjegjshmërisë së urgjencës shtetërore. Prej katër ditësh telefonon 127 dhe nuk merr përgjigjet.

Qytetari i cili gjendet në gjendje të rëndë shëndetësore ka postuar videon në rrjetin social facebook për të ndarë problemin.