FOTO/ Princi William viziton vendin ku bashkëshortja jetoi 3 vjet: Kate e donte shumë

732
Sigal

Princi William viziton vendin ku ka jetuar bashkëshortja e tij, Kate për 3 vjet. Ai ka vizituar sitin arkeologjik të Jerash, një vend që daton që në shekullin e parë.
1529973468876 (1)
Kjo ishte një vizitë e veçantë për princin William, pasi me siguri bashkëshortja e tij, i ka treguar periudhën që ka jetuar në Jordani për shkak të punës së babait të saj, Michael. Kate ishte zhvendosur së bashku me familjen e saj në Jordani në vitin 1984.

3

Kur Kate ishte 3 vjeçe së bashku me të atin dhe motrën e saj, Pippa-n kanë realizuar një foto, pikërisht në të njëjtin vend që princi William ka vizituar dje. William me siguri ka dashur t’i sjellë një kujtim tjetër KatE nga ky vend i fëmijërisë.

Untitled-10

Princ William shoqërohej nga princi Hussein. Ai tha se bashkëshortja e tij nuk kishte mundësi të vinte sepse qëndroi në shtëpi me fëmijët. “Kate nuk mundi dot të vinte sepse qëndroi me fëmijët. Ajo e ka dashur shumë këtë vend.”- ka thënë William.