Lëkundje të forta tërmeti në New York, ja sa ishte magnituda

26
Sigal

Lëndje të forta tërmeti janë regjistruar sot në New York.

Mediat e huaja bëjnë me dije se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.7 ballë dhe epiqendër afër Lebanonit.

Deri më tani nuk raportohet për dëme apo të lënduar.