Itali/ Humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën, humb jetën 22-vjeçari shqiptar

64

Një 22-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik këtë të diel. Viktima është identifikuar si Gevis Muhaj.

Referuar mediave vendase, 22-vjeçari po kthehej nga puna me makinën e tij tip ‘Ford’ ku ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me një pemë.