Irina “ngroh” tropikun

478
Dhjetë muaj më parë solli në jetë vajzën e saj Lea dhe që prej asaj kohe thotë se ka punuar vazhdimisht për t’u rikthyer në formën e saj më të mirë.
Muajt kalojnë dhe Irina Shayk duket se ja ka arritur qëllimit. Modelja e famshme ruse dhe e dashura e aktorit Bradley Cooper u është rikthyer vendeve të nxehta për të sjellë disa shkrepje po aq të nxehta.
31-vjeçarja njohu ndjekësit e saj në Instagram me një seri fotosh nga një zonë tropikale, por pa e përcaktuar atë se ku ishte.


Sigal