FOTO/ Melania Trump magjeps Emanuel Macron, elegante dhe gjithe sharm në takimin zyrtar

601
Emanuel Macron së bashku me bashkëshorten e tij po zhvillojnë një vizitë zyrtare në SHBA.
Presidenti i Francës është pritur nga presidenti amerikan Donald Trump dhe bashkëshortja Melania.
E veshur me të bardha 47 vjeçarja Melania është shfaqur e mrekullueshme dhe shumë elegante, duke treguar format e saj të mrekullueshme.
Takimi mes dy palëve, ka qenë shumë i përzemërt, ashtu siç tregojnë fotot e e publikuara në media.
Sigal

melanie-5

melanie-6

melanie-7

melanie-8

melanie-9

melanie-10

melanie-11

melanie-4

melanie-3

melanie-2

melanie-1

melanie