Familjarët denoncuar zhdukjen e saj, gruaja gjendet pa jetë nga policia

18
Sigal

Një grua është gjetur e pajetë nga forcat e policisë së Kosovës, në lumin Ibër afër fshatit Zhitkovc të Zveçanit.

Më herët ishin familjarët ata të cilët njoftuan policinë dhe deklaruan se nuk kanë asnjë informacion se ku mund të ndodhet.

Sipas mediave të Kosovës, dyshohet se gruaja është mbytur aksidentalisht, por priten hetimet e mëtejshme.