Aktorja 52-vjeçare ekspozon format e saj seksi në Maldive

361
Edhe pse në stinën e dimrit, duket së shumë prej njerëzve të pasur të Hollivudit kanë nostalgji për rrezet e diellit dhe detin.
Një ndër to është pikërisht Aktorja seksi 52 vjeçare Elizabeth Hurley e cila këtë të dielë ka postuar në rrjetin social Instagram një foto të nxehtë nga Maldive. E veshur me një kostum seksi ngjyrë rozë Elizabeth Hurley është shfaqur e shtrirë në rërë duke ekspozuar format perfekte të trupit të saj të tonifikuar. Edhe pse numëron 52 vite Elizabeth Hurley cilësohet si një ndër femrat më seksi në mbarë botën.