Tragjedi në Fier, vret të dashurën, më pas edhe veten në makinë

375
Fieri dhe gjithë opinioni publik është tronditur mesditën e sotme nga një ngjarje e rëndë. Trupat e pajetë të dy të rinjve, një djali dhe një vajze janë gjetur të vdekur brenda një makine në vendin e quajtur “Ura e Shën Pjetrit”.
Paraprakisht dyshohet që djali mund të ketë vrarë vajzën, të cilën mendohet ta ketë pasur të dashur.
Forcat e policisë së Fierit sapo kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për të zbardhur më shumë detaje nga ky krim.
vijon