Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, vdes 40-vjeçari në Don Bosko

83
Sigal

Një 40-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri në rrugën “Don Bosko”.

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 6:15, ku A.Gj ka qëlluar veten me armë zjarri pistoletë në banesën e tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.