Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për një person të plagosur

74
Sigal

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar ditën e sotme pranë vendin të quajtur ish-parkut të autobusëve në Tiranë.

Sipas informacioneve, nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policore dhe kanë bërë rrethimin e zonës.

Gjithashtu janë ngritur pika kontrolli për të bërë të mundur kapjen e autorit të dyshuar.