Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, një i plagosur

41
Sigal

Të shtëna me armë pranë tregut në qytetin e Lezhës, ndërsa një person ka mbetur i plagosur.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes si dhe identiteti i personit që ka mbetur i plagosur.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa ka vendosur një perimetër sigurie.