“Sukses i jashtëzakonshëm”, Presidenti Meta uron boksierin shqiptar: Krenohemi me Florianin, gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring

60
Sigal

Presidenti Meta ka uruar boksierin Florian Marku i cili u shpall kampin bote në IBFI. Meta thotë se shqiptarët krenohen me Florianin që jep gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring.

Ai thekson se fitorja e sotme ndaj Prodan është sukses i jashtëzakonshëm për boksin profesionist shqiptar.

 

STATUSI NGA ILIR META

Një sukses i jashtëzakonshëm për boksin tonë profesionist, Florian Marku shpallet kampion bote në IBFI!

Urimet më të ngrohta dhe gjithmonë paraqitje të shkëlqyera në ring! Krenohemi me Florianin!