Shfaqi probleme shëndetësore në kopësht, ndërron jetë 2-vjeçari

19
Sigal

Një fëmijë 2 vjeç ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Burrel dhe i mituri ka vdekur rrugës për në spital.

Vogëlushi është ndjerë keq dhe ka humbur ndjenjat në kopsht.

Stafi me anë të një mjeti privat e ka dërguar në spital, por i mituri fatkeqësisht ka ndërruar jetë rrugës.

Mësohet se i mituri ishte ditë më parë me temperaturë dhe të vjella.