Sherr në Vlorë, plagosen tre persona

49
Sigal

Tre persona janë plagosur këtë mbrëmje në Vlorë, si pasojë e një sherri.

Personat janë konfliktuar në një berberanë në lagjen 28 Nëntori.

Konflikti ka agravuar deri në përdorimin e thikës.

Personat e përfshirë në konflikt janë identifikuar si Kevin Nuredini, 23 vjeç, Ervis Sejko 35 vjeç dhe Nexhip Hyskaj 40 vjeç.