Rrëzohet nga pema e ullirit, transportohet me helikopter në Tiranë! Emri

159
Sigal

Një burrë ka rënë nga pema e ullirit duke marrë lëndime të shumta në trup. Ngjarja është raportuar në fshatin Borsh, teksa 61-vjeçari Lavdosh Yzeiru ishte duke mbledhur ullinj. Ai është rrëzuar aksidentalisht dhe menjëherë e kanë transportuar për në spital, në gjendje të rëndë. Raportohet se situata është serioze, dhe e kanë sjellë në Tiranë me helikopter.