Qëllojnë me breshëri plumbash, të rinjtë terrorizojnë turistët në lumin e Shalës

89
Sigal

SHKODËR- Një grup të rinjsh kanë terrorizuar turistët në lumen e Shalës. Pamjet e publikuara në rrjet tregojnë se sit ë rinjtë që po shëtisin me një varkë qëllojnë me armë zjarri. Konkretisht, një prej tyre, i veshur totalisht me të zeza, drejton kallashin në ajër dhe qëllon me breshëri plumbash.

“Nale o Izet,”- thotë ai dhe qëllon.

Të gjithë turistët e pranishëm janë terrorizuar nga ngjarja në fjalë. Ende nuk ka një njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen në fjalë. Pamjet janë publikuar edhe nga vetë të rinjtë në Tik Tok.