Presidenti Meta urime të përzemërta ndaj Jurgen Uldedaj

120
Sigal

Presidenti i Republikes Ilir Meta ne nje status ka uruar Jurgen Uldedaj per fitoren.

Sonte ndeshja mes Jurgen Uldedaj dhe krotatit Robert Grguric mbaroi me fitoren e shqiptarit Uldedaj. Deri tani Jurgeni ka 12 fitore pa asnjë humbje.
Jurgen Uldedaj është mbajtes i dy titujve boteror WBO Junior dhe WBC Junior. Ai po bën histori botërore.

Urime të përzemërta Jurgen Uldedaj për fitoren e shkëlqyer të 12-të radhazi! 🥊🇦🇱