Presidenti Meta: Sonte në “Opinion” ju zbuloj datën e zgjedhjeve të pjesshme dhe devizën e 50 viteve të ardhshme politikë

83
Sigal

Presidenti Meta ka percjelle nje tjeter mesazh per qytetaret lidhur me intervisten live qe ka sonte ne emisionin “Opinion”.

“Sonte, në 22:00, në “Opinion”-in e gazetarit Blendi Fevziu do bëj publike datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale, por edhe devizën e 50 viteve të ardhshme në politikë. Malet tona më të larta.”- shkruan Meta.