Presidenti Meta ngushëllon Ramën, për humbjen e nënës

186

Presidenti Ilir Meta ka ngushëlluar familjen Rama për humbjen e nënës dhe gjyshes së tyre.

Me një mesazh të shkurtër në Facebook, presidenti ngushëllon kreun e qeverisë Edi Rama dhe pjesëtarët e familjes

Mesazhi i Presidentit Ilir Meta: 

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.

U prehtë në paqe!

Image