Pësoi defekt teknik, makina shpërthen në flakë në autostradën Tiranë-Durrës

50

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:50, poshtë QTU-së, ku si pasojë e një defekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtuese shtetasen K.I., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.