Me bikini të vogla buzë pishinës, Kylie i vë flakën rrjeteve sociale

230
Sigal

Kylie Jenner ka treguar edhe njëherë linjat e saj në bikini nga karantina.

Ajo e ka postuar pothuajse çdo ditë foto të nxehta nga vetizolimi.

Kylie edhe sot ka zbavitur 177 milion fansat e saj në Instagram duke postuar foto provokuese dhe seksi.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians (22 vjeç) duket e jashtëzakonshme me bikini duke treguar edhe njëherë format e saj të jashtëzakonshme.