Pesë të arrestuar në Shkodër, gjenden armë zjarri dhe drogë në një banesë

16
Sigal

Policia e Shkodrës bën me dije se ka arrestuar 5 persona.

Në një banesë, pranë bustit të Prek Çalit, janë gjendur armë.

Gjithashtu, në këtë banesë u gjendën edhe sasi të lëndëve narkotike.