Përplasen dy makina te “5 Maji”, përmbyset njëra prej tyre, kishte brenda dhe fëmijë

73

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në rrugën “5 Maji”, në Tiranë.

Nga të dhënat e para, bëhet e ditur se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ku për pasojë është përmbysur njëra prej tyre.

Në mjetin e përmbysur mësohet se ka pasur edhe fëmijë, ndërsa dyshohet për të plagosur.