Pamje të rënda në Vlorë/ Shoferi lidh qenin pas makine dhe e tërheq zvarrë (FOTO)

74
Sigal

Pamje të rënda dhe njëkohësisht të trishta vijnë nga Vlora, ku një person ka lidhur qenin pas makine dhe e tërheq zvarrë.

Ngjarja e rëndë është regjistruar rrugës së Vlorës, teksa shihet nga pamjet, se mjeti me targa VL 7183 C e tërheq zvarrë dhe qeni shfaqet duke u përpëlitur. Kjo nuk është hera e parë që ndodh një ngjarje e tillë.

Në raste të përsëritura, autoritetet kanë reaguar duke arrestuar autorët.

Pamje të rënda në Vlorë/ Shoferi lidh qenin pas makine dhe e