Nuk do t’ja dijë për rregulla/ E dehur dhe pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçarja në Fier

162
Sigal

Një 25 vjeçare me inicialet B.M banuese në Fier është arrestuar në flagrancë nga policia. 25 vjeçarja është kapur duke drejtuar në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi automjetin e saj tip “BMË”.

Njoftimi i Plotë

Fier

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasen B. M., 25 vjeçe, banuese në Fier, pasi është kapur nga shërbimet e Policisë duke drejtuar automjetin tip “BMW” në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.