Një person gjendet i vdekur në kabinën elektrike

483
Lajmi i fundit
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Kryengritja të qytetit të Fierit.

Një person është gjendur i vdekur brenda një kabine elektrike.

Nuk dihet ende identieti i viktimës dhe shkaqet e vdekjes së tij.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave.