E FUNDIT/ Gjendet i pajetë 42 vjeçari në Vlorë, dyshohet se…

59
Sigal

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 15.05.2022, rreth orës 19:35, në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë, në banesë është gjetur nga familjarët, i vetëvarur shtetasi F. A., 42 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.