Siguroi fitoren e Milanit me një supergol, Hernandez: Mungon edhe një ndeshje, nuk do ta shikoj Interin

81
Mg Milano 22/09/2021 - campionato di calcio serie A / Milan-Venezia / foto Matteo Gribaudi/Image nella foto: esultanza gol Theo Hernandez PUBLICATIONxNOTxINxITA
Sigal

Teo Hernandez, autori i golit të dytë të Milanit në fitoren ndaj Atalantës ka folur në një prononcim për gazetarët në fund të sfidës.

Mbrojtësi francez ka theksuar se super goli I shënuar erdhi si shkak I punës së skuadrës dhe se pret që e gjitha kjo të shpërblehet me titullin javën e ardhshme.

“Bëj gjithçka për këtë skuadër, më vjen mirë që pas shumë kohësh njerëzit tanë janë të lumtur.

Jam krenar që luaj te Milani. Ishte hera e parë që djali im vjen këtu, një emocion i veçantë. Mungon dhe një ndeshje, do të japim maksimumin.

Interi? Nuk do ta shikoj, do kaloj kohë me djalin tim.”, u shpreh Teo.