Ngritje temperaturash? Ja parashikimi i motit për fundjavën

531
Sigal

Sipas të dhënave të motit për ditët në vazhdim, dita e nesërme, e premte do të jetë me vranësira ndërsa e shtuna do të jetë me mot pranveror.

Ditën e shtunë, temperaturat do të jenë nga 11 gradë celsius në mëngjes, në 21 gradë në pasdite dhe mbrëmja do të rezervojë një mot pa reshje shiu dhe mot të ngrohtë.

Më poshtë keni parashikimin e motit për të shtunën, 11 maj.

Image