Nga shqetësimet e qytetarëve deri tek sistemi i drejtësisë, ja ku do ta shohim sonte presidentin Meta

71
Sigal

Nga Ilir Meta/

Të dashur miq,
Sonte në mbrëmje, në ora 21:00, do të jem në emisionin “Top Story”, në një intervistë live përballë gazetarit Sokol Balla, në Top Channel.
Do ta ndalem në të gjitha problemet serioze, që shqetësojnë sot qytetarët shqiptarë, në gjendjen e sistemit të drejtësisë dhe nevojën e përshpejtimit të procesit të integrimit.
Sipas mundësive, ju ftoj të gjithëve të më ndiqni!