Motorri rrëzohet nga ura, aksident me vdekje në Pukë

48
Sigal

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur në mbrëmje. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Dedaj të Pukës.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën shtetasi i identifikuar si L. M.

Një motor është rrëzuar mbi një urë këmbësore, në kohën që ishte duke kaluar përroin. Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe shërbimi zjarrfikës.