Merr flakë bombola në në një banesë në Fushë Krujë, evitohet shpërthimi

407
Sigal

Një bombel gazi ka mare flake pak më parë në një apartament në katin e dytë të një pallati 5 katesh i cili ndodhet mes godines se njesisë administraive Fushë Krujë dhe rajonit të policisë.

Fale nderhyrjes ne kohe eshte evituar shperthimi i saje dhe perhapja e flakeve.

Pronari i apartamentit eshte L.M i cili e ka me qera këtë banese.