Makina bie në kanal në Fier-Lushnjë, shoferi shpëton pa asnjë lëndim

149
Sigal

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Fier-Lushnjë.

Një automjet ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në një kanal.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit nuk është lënduar.