Sigal

Një i vrarë dhe nje i plagosur. Ky është bilanci i një ngjarje të rëndë që ndodhi pak më parë në ish-Bllok të Tiranës.

Ngjarja e rëndë është shënuar pak çaste më parë në një lokal, ndërsa rrethanat ngelen ende të paqarta. Aktualisht në vendin e ngjarjes ndodhen forca të shumta policore.

Deri më tani nuk dihen identiteti i viktimës si dhe personit të plagosur.