LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Tiranë! Një burrë gjendet i vdekur brenda shtëpisë, dyshohet se…

133
Sigal

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 05.08.2022, rreth orës 18:55, në rrugën “Agush Gjergjevica”, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, shtetasi B. Z., 60 vjeç, i cili dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.