I bënë atentat sëbashku me djalin, kush është 48-vjeçari që iu dogj 3 herë lokali

233
Sigal

Detaje të reja zbardhen nga atentati në Elbasan, ku shpëtuan mrekullisht 48-vjeçari Petrit Çarçiu dhe i biri, të cilët u qëlluan me breshëri plumbash në makinë.

Mësohet se dy vëllezërit e Petrit Çarçiut aktualisht janë duke vuajtur dënimin jashtë shtetit për probleme me drogë.
Ndërkohë, në fshatin ku jeton 48-vjeçari, tri herë i kanë djegur lokalin. Gjithashtu, mësohet se ai ka pasur probleme me gruan e parë dhe të dytë, ku njëra prej tyre e ka denoncuar dhe në polici për dhunë.