Gjendet një grua e pajetë në Durrës (Detaje)

120
Sigal

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 19:50, në lagjen Nr.7 Durrës, në banesë, është gjetur nga familjarët e saj, e pajetë dyshohet e vetëvarur shtetësja P. Ll., rreth 60 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.