Gjendet i pajetë një 71-vjeçar në Shkodër, dyshohet se…

27
Sigal

Një 71-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Shkodër.

Blutë njoftojnë se dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën për shkak të arrestit kardiak.

Informacion paraprak

Rreth orës 07:20, në lagjen “Perash”, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, në banesën e tij, shtetasi B. B., 71 vjeç. Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën për shkak të arrestit kardiak. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.